TGI Club je moderní platforma pro vaše zlaté investice

Naše společnost The Golden Investment a.s. vyvinula a dlouhodobě provozuje investiční platformu TGI Club, která je zaměřená na služby kolem investičního zlata pro privátní investory.

 

TGI CLUB je váš opravdový zlatý účet, kde podle stupně vašeho členství můžete realizovat on-line nákup investičního zlata, prodej investičního zlata ve formě rychlého prodeje, aukce, nebo zpětného odkupu se splatností. Samozřejmostí je spoření na zlatý slitek nebo depozitní služby za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

 

TGI Club Basic/Basic+

Jednoduchá cesta na začátek

 

TGI Club Basic je základním typem členství. Pro tento typ členství umožňuje TGI Club nákup investičního zlata za výhodných podmínek elektronickou formou. Po zakoupení investičního slitku je obratem tento slitek doručen členu klubu jím zvoleným způsobem doručení. Pro tento typ členství TGI Club neumožňuje depozit, zpětný odkup ani účast v klubových aukcích. Tyto služby jsou určeny pro vyšší statusy členství. TGI Basic + je dostupný pro všechny držitele produktu Můj první gram a umožňuje navíc registraci přátel s odměnou.

 

Členství TGI Club Basic/Basic+ je ZDARMA
Zaregistrujte se ještě nyní!

TGI Club Graphite

Zlatá střední cesta

 

TGI Club Graphite je určen pro dlouhodobé privátní investory do investičního zlata. Klubové členství TGI Club Graphite umožňuje nejen nákup zlatých investičních slitků, ale i další nakládání se svým zlatým depozitem. Pro tento typ členství TGI klub zajišťuje nejen výhodnější ceny oproti základnímu typu členství, ale i garantovanou úschovu investičních slitků formou depozitu, garantovaný odkup zlatého depozitu za aktuální odkupní cenu a tím i okamžitou likviditu. Další službou, která může být vhodná i pro krátkodobé investování je pak zpětný nákup/odkup zlatých slitků z depozitů ostatních členů klubu formou aukce.

 

Členství TGI Club Graphite = 12.000,- Kč vč. DPH/10 let
10 let = pouze 100,- Kč/měsíčně

Pro více informací nás kontaktujte.
Martina Rohlíková
manažer finančních služeb
+420 775 011 960

TGI Club Gold

Zlaté investice v pohodlí první třídy

 

TGI Club Gold je nejvyšší formou členství. TGI Club Gold je určen pro VIP klienty, kteří požadují nadstandardní individuální služby. Jeho hlavní výhodou je absolutní osobní přístup ke členům, kdy veškeré operace a požadavky člena jsou vyřizovány osobně a člen má k dispozici svého vlastního obchodního zástupce TGI Clubu. Hlavní výhodou je pak snížená záloha na nákup zlatého slitku pouze na 5%, garantovaný odkup se splatností, cenový reminder a spoustu dalších služeb.

 

Členství TGI Club Gold = 25.000,- Kč vč. DPH/10 let
10 let = pouze 208,- Kč/měsíčně

Pro více informací nás kontaktujte.
Martina Rohlíková
manažer finančních služeb
+420 775 011 960

TGI Future

Zlaté komoditní spořeni

 

Součástí TGI CLUBu je i na trhu skutečně unikátní a opravdové Zlaté komoditní spoření TGI Future. Spoření je dostupné již od základních klubových členstvích TGI Club Basic/Basic+ a je určené opravdu pro širokou veřejnost. Na rozdíl od jiných produktů, které se jen jako komoditní spoření tváří, TGI Future umožňuje spoření konkrétní zlaté investiční slitky o hmotnostech 31,1 gramu (troyská unce), 50g, 100g a 250g.

 

Měsíční úložky již od 490,- Kč
Doba spoření 5 – 7 let podle tržního vývoje

Pro více informací nás kontaktujte.
Martina Rohlíková
manažer finančních služeb
+420 775 011 960