Můj první gram zlata

Pro úspěšný start bez rizika do světa obchodování zlatých investičních slitků jsme pro Vás připravili unikátní balíček Můj první gram zlata, který Vám přináší řadu výhod.

Koupí balíčku získáte fyzický zlatý slitek 1g investičního zlata. Dále získáte vouchery na slevu 2500Kč pro upgrade členství v TGI Clubu Gold a 1000 Kč pro upgrade členství v TGI Clubu Graphite. Rozhodnete-li se pro zřízení spoření TGI Future čeká na Vás další slevový kupón pro mimořádnou splátku v hodnotě 1000 Kč.

Koupí balíčku Můj první gram zlata dále získáte jedinečnou knihu Zlato je zlato, která Vás krok po kroku provede komoditním obchodováním se zlatými investičními slitky. Jako bonus jsme proVás přibalili brožuru “Návod k účtu TGI Club” a “Všeobecné obchodní podmínky.

S touto výbavou pro Vás bude vstup do TGI Clubu a obchodování se zlatými slitky zábavou.

Kniha o zlatě

Kniha Vás seznámí krok po kroku s obchodováním se zlatými slitky a výhodami komoditního spoření TGI future. Dozvíte se i něco z historie a proč většina významných finančníků využívá výhod zlata.

1g investičního zlata

Získejte 1gram investičního zlata v nejvyšší ryzosti. Slitek je ze světoznámé švýcarské rafinerie Argor Heraeus, která je jedním z největších světových leaderů na trhu se zlatými slitky. Jeho získání jste už velmi blízko.

Slevové vouchery

Nákupem a registrací balíčku “Můj první gram zlata” získáte slevové vouchery na upgrade TGI Clubu Gold/Graphite v hodnotě 2500Kč/1000Kč a dále na mimořádnou splátku TGI Future v hodnotě 1000Kč .

Návod k účtu TGI

Prostudujte si návod k účtu TGI Clubu a zjistěte jak jednoduchý může být vstup do světa obchodování s investičními zlatými slitky. Vedle návodu obdržíte i brožuru “Všeobecné obchodní podmínky”

Začněte bez rizika

Lze začít se zlatem zcela bez rizika?

Můj první gram zlata

Každá cesta někde začíná, a na počátku v nás vyvolává obavy. Obavy z neznámého prostředí. My vám nabízíme cestu, která vám umožní začít s investičním zlatem zcela bez rizika. Vytvořili jsme pro vás jednoduchý balíček Můj první gram. Balíček obsahuje:

 

  • Skutečný 1g ryzího zlata od švýcarské firmy Argor Heraeus v 999,9/1000
  • Knihu o zlatě
  • Slevové vouchery

 

Zaregistujte se pro Můj první gram zlata