Investiční zlato

Historie zlata sahá až k úsvitu lidských dějin. Lidé se vždy uchylovali ke žlutému kovu jako k nositeli univerzální hodnoty, zejména pro jeho nezaměnitelnost a vzácnost. 6000 let lidských dějin nás zlato provází.

Přes všechny pády mocných říší, finančních systémů, válek a navzdory pokroku, je tu stále s námi. Velmi často slyšíme, že zlato je nemoderní, zastaralý relikt minulosti. Promotérům nových derivátových finančních produktů, úhledně zabalených do různých fondů a investičních produktů, se zlato pro svou jednoduchost a čistotu zcela nehodí. Zlato je totiž alternativou současnému finančnímu systému. Alternativou, nikoli nepřítelem. V dnešní době, kdy jedinou jistotou je nejistota, představuje jednu z možností ochrany vašeho majetku.

TGI Club, vám, našim stávajícím i potenciálním klientům chce otevřít okno do tajů investic do fyzického investičního zlata.

Vzácnost

Vzácnost zlata byla lidem známá již ve starověku. Za zhruba 6 000 let dlouhou historii lidstva bylo vytěženo podle odhadu cca 167 000 tun zlata. Dalších 50 000 až 80 000 tun zlata lze v budoucnu ještě vytěžit.

Unikátní vlastnosti

Unikátní fyzikální vlastnosti zlata jsou zejména v jeho dokonalé tepelné a elektrické vodivosti, unikátním vzhledu, extrémní chemické stálosti a vysoké hustotě, kdy lze velkou hmotnost mít ve velmi malém objemu.

Investiční zlato

Investiční zlato je považováno v rámci legislativy EU (to znamená i zákona o DPH v ČR) za rezervní měnu a je osvobozeno od DPH. Toto je zcela zásadní pro každého soukromého investora, neplátce DPH. A to na rozdíl od stříbra, diamantů a dalších komodit.

Budoucnost

Investiční zlato je budoucnost i pro vás. Současný měnový a dluhový systém je dlouhodobě neudržitelný. Investiční zlato nejlépe dlouhodobě uchovává hodnotu a je vysoce odolné proti inflaci papírových peněz.

Víte, že se všechno dosud vytěžené zlato světa vejde na vaší zahradu?

Začněte bez rizika

Lze začít se zlatem zcela bez rizika?

Můj první gram zlata

Každá cesta někde začíná, a na počátku v nás vyvolává obavy. Obavy z neznámého prostředí. My vám nabízíme cestu, která vám umožní začít s investičním zlatem zcela bez rizika. Vytvořili jsme pro vás jednoduchý balíček Můj první gram. Balíček obsahuje:

 

  • Skutečný 1g ryzího zlata od švýcarské firmy Argor Heraeus v 999,9/1000
  • Knihu o zlatě
  • Slevové vouchery

 

Více o “Mém prvním gramu zlata”